مکان های مذهبی ترسناک در جهان

درباره جاذبه

ترسناکترین مکان های مذهبی در جهان

با سلام خدمت دوستاداران همیشگی سفر، در این مقاله قصد داریم شما را با مکان های ترسناک مذهبی در جهان آشنا سازیم، مکان هایی که باید برای عبادت و آرامش دل باشند ولی با دیدن اون چهره ها و اسکلت ها باعث می شود در دل انسان رعب و وحشتی ایجاد گردد، با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این مکان ها آشنا سازیم.

آژانس هواپیمایی بهاران ارائه کننده خدمات فروش آنلاین بلیط، ویزا، تور، رزرو هتل و خدمات CIP در خدمت شما سفر دوستان و مسافرین عزیز می باشد.

در اولین سفر خود به مکان های مذهبی ترسناک سری میزنیم به کشور ایتالیا به شهر ساحلی اورترانتو، در سال 1480 سربازان عثمانی به این شهر ساحلی حمله کردند و حدوده 800 نفر از این افراد شهر را دستگیر کرده و مجبور کردند به اسلام روی بیاورند وقتی که مردم مقاومت می کنند سربازان همه را می کشند، دیگر افراد شهر که از مذهب کاتولیک بودند در پشت دیوارهای این کلیسا مشهور در این شهر استخوان های این افراد را به نمایش گذاشته اند و این تپه را به نام تپه شهیدان نامگذاری کرده اند. سالانه افراد و توریست های زیادی از این کلیسای ترسناک دیدن می کنند آیا شما هم حاضر هستید پای خود را در این کلیسای ترسناک با وجود داشتن 800 اسکلت انسان که در معرض دید عموم هست بگذارید؟

کشور ایتالیا به شهر ساحلی اورترانتو
کشور ایتالیا به شهر ساحلی اورترانتو

در مکان دوم از مکان های ترسناک مذهبی به کشور ژاپن می رویم جایی که گفته می شود جنازه شیطان در آنجا در معرض دیده عموم قرار دارد در شهر کانازاوا در ژاپن در این کشور در معابد بودایان مومیایی های دست سازه ترسناکی وجود دارد که به شیطان نصبت داده شده است، این عمر برای این است که مردم را از آینده و اگر از مذهب خود خارج شوند گیر چه موجوداتی خواهند افتاد می ترساند، شاید کمی عجیب باشد ولی در این کشور مغازه های زیادی وجود دارد که این چنین اشیاء ترسناکی را به فروش می رساند و همین امر باعث شده که طرفداران ترس و وحشت و علاقمندان به گردشگری هر ساله از این مکان ها در این کشور دیدن کنند.

جنازه شیطان در ژاپن
جنازه شیطان در ژاپن

در ادامه سفر به مکان های مذهبی ترسناک می رسیم به راهب های خود مومیایی شده یا ماگاتا باز هم در کشور ژاپن، ژاپن یکی از کشور هایی است که اعتبار ویزای آن حتی از شینگن بالاتر و گرفتن این ویزا برای خیلی ها ممکن نیست چون قوانین و مقررات سختگیرانه ای دارند با این وجود هر ساله افراد زیادی از این کشور با داشتن فرهنگی غنی و آثار باستانی و گردشگری بی شمار دیدن می کنند، یکی از این مکان ها که مورد علاقه گردشگران می باشد، راهبه های خود مومیایی شو یکی از چیزهای ترسناکی است که در خیلی از معابد ژاپن دیده می شود، برای این کار یک راهب رژیم غذایی سختی به خود می دهد و پس از مدتی با نوشیدن نوعی چای خود را مسموم می کند این افراد داخل اتاقک های مخصوصی می روند که داخل آن زنگوله ای وجود دارد و هر روز تا قبل از مرگ این زنگ را به صدا در میاورند و روزی که این زنگ دیگر به صدا در نیامد این اتاقک ها مهر و موم می شوند و در معرض دید عموم قرار می گیرند. در فرهنگ ژاپن این مومیایی ها که در معابد نگهداری می شوند ارج بسیار بالایی دارند و هر ساله گردشگران و افراد ساکن در این کشور از این مکانها دیدن می کنند.

بودایان خود مومیای شو در ژاپن
بودایان خود مومیای شو در ژاپن

در ادامه سفر به چهارمین مکان مذهبی ترسناک در جهان سری می زنیم به کشور جمهوری چک که به آن محل نگهداری استخوان مرده های سدلک، در حومه کشور جمهوری چک شما شهر کانتاحورا را مشاهده  می کنید که به خاطر نگهداری استخوان های مردگان سدلک که در حدوده 50 هزار آدم است به شهرت رسیده است. قبل از این باید بگوییم این استخوان ها مربوط به قتل عام یا کشتار دسته جمعی نیستن، در قرن 13 میلادی راحبه بزرگ سومعه با مقدار کمی خاک گلوگوتا از یک سفر به مکان مقدس باز گشت و اون خاک را با خاک کوهستان در آمیخت و مردم به تدریج تحت تأثیر قرار گرفتند و افرادی که در شروف مرگ بودند دوست داشتند در این مکان دفن شوند، در این دوران به دلیل جنگ و مرگ بی شمار افراد سومعه امکان نگهداری این تعداد از مردگان را نداشت پس سومعه تصمیم گرفت که استخوان های این افراد را پس از مدتی از زیر خاک بیرون دربیاورد و در بنای این سومعه استفاده نماید. در قرن 19 یک معمار برای سرو سامان دادن به حجم از استخوان استخدام شد و این فرد کارش را به بهترین شکل ممکن انجام داد و از این حجم استخوان یک کلیسای زیبا بنا کرد که هر ساله تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می نماید. این معمار حتی با استفاده از این استخوان ها یک چهل چراغ زیبا در عین حال ترسناک ساخت که با جمجمه انسان تزئین شده است.

محل نگهداری استخوان مرده های سدلک
محل نگهداری استخوان مرده های سدلک

امیدوارم که تا اینجا شما را خسته نکرده باشم و مطلب در مورد مکان های مذهبی ترسناک مورد پسند و رضایت شما قرار گرفته باشد.

در ادامه سفر به پنجمین مکان ترسناک مذهبی سری می زنیم به قدیسه های فناناپذیر: در کشور ایتالیا در شهری مشهور با نام لوکا قرار دارد. در مذهب کاتولیک به همانند مذهب بودا که بودایان خود مومیایی شو داشته این مذهب نیز دارای چنین سنتی است. در این مذهب شما می توانید در دوران زندگی خود با انجام کار های نیک و پسندیده مورد لطف خدا قرار بگیرید و این امر شاید باعث این شود که پس از مرگ در پروسه تجزیه جسد شما اختلالی ایجاد کند و جسد شما همانند روز اول مرگ باقی بماند و در معرض دید عموم مردم قرار گیرد به همانند قدیسه معروف کاترین سیه نا در معرض دید عموم قرار گیرد.

جسد قدیسه هالی کاتولیک در کشور ایتالیا
جسد قدیسه هالی کاتولیک در کشور ایتالیا

حال این سوال پیش می آید که آیا نیمه شب وقتی به مکان مقدسی پناه می برید آیا حاضر هستید این مکان ها را انتخاب نمایید؟؟ مکانی که با استخوان های مردگان پر شده و یا مکانی که در آن جسد یک مومیایی بودایی ترسناک در آن وجود دارد و شاید مکانی که یک جسد به ضاهر سالم در آنجا به مانند یک خواب در تخت حضور دارد و شما با این وجود در این مکان ها پناه برده اید.

امیدوارم که این 5 مکان ترسناک مذهبی مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد، با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این سری مکان های گردشگری ناشناخته در جهان آشنا سازیم.

آژانس هواپیمایی بهاران با بیش از 27 سال سابقه خدمات هوایی، تور، بلیط و هتل یاری رسان شما عزیزان می باشد.

علاقمندان به سفر کافیست با یک کلیک بلیط پروازهای داخلی خود را با کمترین نرخ موجود در بازار تهیه نمایید، و اگر قصد خرید تور و یا گرفتن ویزا دارید می توانید با تلفن با شماره 54579 به راحتی تور خود را به هر نقطه ای که می خواهید رزرو نمایید و یا هتل دلخواه خود را رزرو کنید.

منتظر حضور شما در مجموعه بهاران هستیم. روز و روزگارتان شاد

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *