مکان های دیدن و جالب شهر دبی

درباره جاذبه

مکان های جالبی که فقط می تواند در دبی پیدا کرد

با درود و سلام به خدمت عزیزان و دوستان همیشگی پیج بهاران، خوب قصد داریم شما را با چیزهای جالبی که فقط در یکی از کشورهای جهان که از نظر اقتصادی و گردشگری واقعاً پیشرفته است آشنا سازیم، این کشور که در حوزه خلیج فارس قرار دارد و همسایه نزدیکی به ایران است جایی نیست جز امارات متحده عربی یا همان دبی خودمان.

با ما همراه باشید تا شما را با چیزهای جالب و نقاط گردشگری که فقط در این شهر شیخ نشین پیدا می شود آشنا سازیم، آژانس هواپیمایی بهاران ارائه کننده خدمات فروش آنلاین بلیط، تور، خدمات CIP و رزرو آنلاین هتل در هر نقطه از ایران و جهان در خدمت شما عزیزان محترم می باشد.

منطقه مسکونی نخل مصنوعی در شهر دبی:

خوب برای اولین مناطق جالبی که در شهر دبی پیدا می شود سری می زنیم به جزیره مصنوعی نخل، شهر دبی که فقط 2555 کیلومتر مربع مساحت دارد باید قابلیت این رو داشته باشد که وقتی ثروتمندان و گردشگران به این شهر می آیند جایی برای اسکان این جمعیت داشته باشد، شهر دبی به دلیل قرار گرفتن در صحرای سوزان و کمبود زمین دست به ساخت یک سازه زیبا و مصنوعی زد که به شهر نخل معروف می باشد، این شهر که دقیقا از بالا وقتی به آن نگاه می کنید به شکل یک نخل بزرگ در وسط دریا می باشد. این شهر مصنوعی و زیبا در خود هتل ها ویلاها و مناطق تفریحی زیادی در خود قرار داده که هر کسی که دوست دارد را بتواند در این نقطه جذب نماید.

نخل مصنوعی دبی
نخل مصنوعی دبی

آسمان خراش های دبی:

در ادامه سفر خود به این شهر زیبا و پیشرفته می رسیم به آسمان خراش های زیبا و پیشرفته ای که حتی از ابرهای آسمان بالاتر می روند و گاهی اوقات نوک این سازه ها قابل مشاهده نیست، پادشاه این شهر یک سیاست جالب و در عین حال پول سازی را پیش رو دارد تنها یک چیز ساخت و ساز سازه های بزرگ و عظیم که باعث جلب توجه گردشگران برای سفر به این جا شود، ای سازه های که همانند برج خلیفه بلندترین ساختمان جهان می باشد، برج العرب که تنها هتل 7 ستاره جهان می باشد و تمامی مسافرین این هتل از فرودگاه تا هتل با یک ماشین رولز رویس به هتل محل اقامت خود می آیند و خدماتی در این هتل به شما ارائه می شود که واقعا در هیچ جایی از جهان نمی توانید همانند آن را پیدا نمایید.

آسمان خراش های شهر دبی
آسمان خراش های شهر دبی
آسمان خراش های شهر دبی
آسمان خراش های شهر دبی

 هتل های بی نظیر در دبی:

در ادامه سفر خود به مکان های جالب و دیدنی شهر دبی می رسیم به هتل های بی نظیر این شهر در این شهر هتل هایی که همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم نظیر و مانند در دنیا ندارند. شما اگر بخواهید یک شب اقامت در هتل برج العرب داشته باشید باید چیزی در حدوده 24.000 دلار بابت اقامت در یک اتاق این هتل را پرداخت نمایید که البته بگوییم هر چه سطح این اتاق ها و طبقات آن بالاتر روند این قیمت نیز به بالا خواهد رفت، حال شاید جای سوال داشته باشید چرا اینقدر گران برای یک شب اقامت؟ مگر چه فرقی دارد استراحت در این هتل با یک هتل 5 ستاره؟ شما وقتی این اتاق را رزرو می نمایید یک پیشخدمت به صورت 24 ساعته به شما سرویس می دهد.

هتل برج العرب در دبی
هتل برج العرب در دبی
نمای داخلی هتل برج العرب
نمای داخلی هتل برج العرب

خود پردازهای طلا:

در ادامه سفر خود به مکان های جالبی که فقط در شهر دبی می توان پیدا کرد به جایی جالب می رسیم، ما اغلب عادت داریم برای خرید طلا به طلا فروشی برویم ولی اگر شما به این شهر سفر کنید نیازی نیست برای خرید به طلافروشی بروید، کافی است یک عدد خودپرداز طلا در این شهر پیدا کنید و با کارت عابر بانک خود هر مقدار طلایی که لازم دارید در اندازه، وزن، و شکل های مختلف از این خودپرداز دریافت نمایید. در این روزهای این خود پرداز فقط یک عدد در دبی موجود بود ولی در حال حاضر بیش از 50 عدد از این خودپردازها در سطح جهان وجود دارد و به مشتریان خدمات طلای می رساند .

خودپردازهای طلا در دبی
خودپردازهای طلا در دبی

ایستگاه های اتوبوس کولر دار:

خود در ادامه سفر به مکان های جالب موجود در دبی سری میزنیم به ایستگاه های اتوبوس، همگان می دانید این شهر به دلیل وجود در صحرا بسیار گرم می باشد و اگر شما یک فرد عادی باشید که در این شهر برای تفریح می روید و پول زیادی برای گرفتن تاکسی ندارید می توانید از این ایستگاه های پیشرفته با کولرگازی استفاده نمایید، این ایستگاه ها که همانند یک اتاقک شیشه ای است دارای یک کولرگازی که مسافرانی که در انتظار اتوبوس هستند از این امکانات استفاده نمایند.

ایستگاه اتوبوس در دبی
ایستگاه اتوبوس در دبی

امیدواریم تا اینجای سفر به مکان جالب در شهر دبی خسته نشده باشید.

بزرگترین مرکز خرید جهان:

در ادامه سفر به مکان های جالبی که در شهر دبی وجود دارد سری میزنیم به بزرگترین مرکز خرید در جهان، این مرکز خرید که در حدوده بیش از 1000 فروشگاه مختلف را در خود جای داده و برندهای مشهوری نیز در این مرکز خرید وجود دارد فقط در سال 2012 چیزی در حدوده 65 میلیون مسافر از این مرکز خرید دیدن کردند، اگر می خواهید بهتر متوجه شوید که این رقم به چه اندازه بزرگ است باید بگویم در همین سال از شهر نیویورک در ایالات متحده تنها 52 میلیون نفر بازدیدکننده از این شهر دیدن کردند فکر تا الان متوجه بزرگی و این رقم بازدید کننده شده باشید.

پیست اسکی در دل صحرا:

خوب در ادامه سفر به مکان های دیدنی و جالب شهر دبی به جایی میرسیم که به نظر هر آدمی غیر ممکن می سرد، پیست اسکی در دل صحرا؟ در شهر دبی یک مکان برای علاقمندان به اسکی و کسانی که از گرمای این شهر خسته شده اند وجود دارد و شما می توانید در این پست اسکی کنید و یا حتی با پنگوئن ها که در این پیست زندگی می کنند عکس یادگاری بگیرید. این پیست اسکی که در مال امارات قرار دارد کلیه امکانات یک پیست اسکی واقعی را دارد حتی تلکابین کوچک برای رفتن شما به کوه مصنوعی برای برگشت به پایین و اسکی کردن و خیلی چیزهای جالب دیگر که در این شهر صحرایی یکم دور از واقعیت می باشد.

پیست اسکی با تلکابین در دبی
پیست اسکی با تلکابین در دبی
پیست اسکی در دبی
پیست اسکی در دبی

پارکینگ شتر در دبی:

در ادامه سفر به مکان های زیبا و جالب در شهر دبی به جایی میرسیم که در عصر حاضر و این تکنولوژی موجود یکم قرون وسطی هستش، پاکینگ های مخصوص شتر. دبی از دیرباز که قبایلی در آن زندگی می کردند و شتر یکی از ارکان های لازم برای سفر و زندگی در دل صحرا می بوده هنوز این سنت را حفظ کرده و در شهردبی مکان هایی وجود دارد که برای کسانی که با شتر در این شهر رفت و آمد می کنند بخواهند شتر خود را در جایی مانند ماشین پارک کنند وجود دارد. همچنین در این شهر هنوز مسابقات سنتی شتر سواری که تاریخچه دیرینه ای دارد برگزار می شود، در گذشته از پسر بچه های برده ها برای راندن شترها در مسابقات استفاده می شد ولی بعدها به دلیل دور از انسانیت بودن این کار که از بردها استفاده نمایند حال از ربات ها برای راندن این شتر ها در مسابقات استفاده می شود و ربات با ضربه زدن به شتر باعث تندتر راه رفتن شتر می شود.

پارکینگ شترها در دبی
پارکینگ شترها در دبی

ویلاهای لوکس در دبی:

خوب در ادامه سفر به مکان های جالب و دیدنی در شهر دبی به ویلاهای لوکس این شهر سری می زنیم، اگر به این شهر سفر کرده اید و پول زیادی هم برای خرج کردن دارید به شما توصیه می کنیم که سری به محله البراره که ده دقیقه از شهر دبی فاصله دارد مکانی بسیار زیبا برای کرایه ویلاهای لوکس می باشد. این ویلاها که همگی دارای استخر و 6 اتاق خواب و دارای پارکینگی برای 4 خودرو را دارد اغلب دارای سقف های باز شو هستند تا اگر در شب های زیبای صحرا دلتون خواست زیر آسمان پرستاره بخوابید این سقف را باز کنید و از این صحنه لذت ببرید.

ویلاهای لوکس در دبی
ویلاهای لوکس در دبی

آکواریم بزرگ دبی:

در ادامه سفر به مکان های جالب و دیدنی در شهر دبی می رسیم به آکواریم دبی مال، این آکواریوم که یکی از بزرگترین ها در جهان می باشد 10 میلیون لیتر آب را در خود جای داده و دارای تون های است که ماهیان و موجودات دریایی رو می توانید وقتی از بالای سرشما رد می شوند مشاهده نمایید در این آکواریم 140 نوع موجود دریایی زندگی می کنند و اگر شما بخواهید در این آکواریم چیزی میل کنید یک رستوران در اینجا وجود دارد که در زیر آکواریم است و در زمان صرف یک لیوان قهوه می توانید ببینید که چجوری یک کوسه یا موجودات دیگر از بالای سر شما عبور می کنند. اگر هم دلتون می خواد در اتاق خوابتون آکواریم داشته باشید و از این صحنه لذت ببرید می توانید به هتل آتلانتیس پالم در دبی بروید و از این لحظات لذت ببرید فقط نرخ اتاق در این هتل یکم زیادی گرون می باشد .

آکواریم آبی در دبی
آکواریم آبی در دبی
آکواریوم دبی
آکواریوم دبی

بزرگترین باغ گل جهان:

خوب به انتهای سفر به دبی رسیدیم ولی هنوز یکجای شگفت انگیز دیگر مانده، باغ معجزه در شهر دبی، این باغ که پر از گل های گوناگون از می باشد و تمام اشیایی که در این باغ وجود دارد با گل های زیبا طراحی و ساخته شده است، این باغ گل که بزرگترین باغ گل در جهان می باشد در سال 2013 افتتاح شد و باعث شد که باغ گل در کشور هلند قرار دارد در برابر این باغ مانند اتاق خوابی به چشم بیاید. در این باغ زیبا که 150 میلیون گل وجود دارد و در رتبه دوم باغ کپنهاگ قرار دارد که تنها 7 میلیون گل را در خود جای داده است. 

بزرگترین باغ گل در جهان در دبی
بزرگترین باغ گل در جهان در دبی

خوب به انتهای سفر خود به مکان های جالب و دیدنی در شهر دبی رسیدیم، امیدواریم مثل همیشه توانسته باشیم که شما را با نقاط دیدنی و توریستی جهان بیشتر آشنا کرده باشیم.

آژانس هواپیمایی بهاران با بیش از 27 سال سابقه خدمات هوایی، تور، بلیط و هتل یاری رسان شما عزیزان می باشد.

علاقمندان به سفر کافیست با یک کلیک بلیط پروازهای داخلی خود را با کمترین نرخ موجود در بازار تهیه نمایید، و اگر قصد خرید تور و یا گرفتن ویزا دارید می توانید با تلفن با شماره 54579 به راحتی تور خود را به هر نقطه ای که می خواهید رزرو نمایید و یا هتل دلخواه خود را رزرو کنید.

منتظر حضور شما در مجموعه بهاران هستیم. روز و روزگارتان شاد.

 

 

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *